İnci Şener İlköğretim Okulu Öğrenci Forum Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

bir kaç tane hikayede benden

5 posters
YazarMesaj
BANLI (mert_alpay)
Admin
Admin
BANLI (mert_alpay)

Erkek
tuttuğu takım : bir kaç tane hikayede benden 1450
seviye : bir kaç tane hikayede benden Bluestar44yv3sr
uyarı :
müzik türü : bir kaç tane hikayede benden Rapwk8
Sınıf : bir kaç tane hikayede benden 7bnc8

bir kaç tane hikayede benden Empty
MesajKonu: bir kaç tane hikayede benden   bir kaç tane hikayede benden I_icon_minitimeSalı Ağus. 26, 2008 11:35 am

Mezarliktaki Yangin
Su an 17 yasindayim ve olay bundan 3-4 sene evvel YASANMISTIR. O yaz en büyük zevkimiz arkadaslarla gece asagi inmek idi ve hemen hemen indigimiz her gece birbirimize korku hikayeleri anlatirdik. Anlattigimiz hikayeler genelde kendi hayal ürünümüz olurdu fakat anlatirken sanki yasamis gibi anlatirdik ve kendi uydurdugumuz hikayeye o ortamin verdigi gerilimle kendimiz de inanir ve korkardik. Içimizde en çok hikaye anlatan Nedim diye bir arkadasimiz idi. Nedim yasça bizden büyüktü ve bizi korkutmayi iyi basariyordu açikçasi. Yine böyle bir gecede Nedim bize çok ilginç bir hikaye anlatti. Hikayeye göre bazi insanlar sebepsiz yere içlerinden gelen bir atesle küle dönüsecek kadar yaniyorlarmis. Bu yanma o kadar çabuk gerçeklesiyomuski, kendisini kurtarmaya zamani olmuyormus kurbanin. Ayrica bu olay kurban yalnizken gerçeklesiyormus, yani görgü tanigi olmuyormus hiçbir zaman. Bu anlattigi hikaye ilginç oldugu kadar inandirici gelmemisti çogumuza. Fakat Nedim evinden getirdigi ansiklopedi de yazilanlari bize gösterince tüylerimiz diken diken olmustu hepimizin. Bu olaylar gerçek yasanmis olaylar olarak anlatiliyordu ansiklopedide kanitlari ile. O gece eve kosar adimlarla çiktim ve bütün gece gözlerime uyku girmedi. Ertesi gün ise belki hepimiz için hayatimizin en korkunç günü olmustu. Gelen habere göre Nedim bir sokak arasinda ölü bulunmustu ve isin ilginç yani Nedim'in gömüldügü mezarlikta 1 hafta sonra yangin çikmisti ve bütün mezarlar yok olmustur.Inanmayan arkadaslar eski gazeteleri karistirabilirler. Tarih: 3 Eylül 1997, Mersin mezarligi orman tarafinda onlarca mezar yanmistir.

Tepedeki Ev
Yillardan 1994'dü.Ben annem ve abim Tunceli'deki köyümüze gitmistik.O zamanlar 12 yasinda falandim.Oraya gittik ve amcamlarin evine yerlestik.Benim orada tanidigim hiç kimse olmadigi için ben amcaogluyla(Yusuf)la oynuyordum.O bana biraz macera yasamak istediginden falan bahsederdi hep ve bir gece onla uyumadik ve biraz macera yasabilmek için neler yapabilecegimizi düsündük ve en sonunda köyü çevreleyen daglardan birindeki bir eve gitmeyi önerdi Yusuf fakat bunun çok tehlikeli olabilecegini köyün ileri gelenlerinin sik sik onlari oraya çikmamalari konusunda uyardigini söyledi.Bizde bunu büyük bir gizlilikle yapacaktik.Yusuf'un en yakin arkadasi Ismete anlattik düsündügümüzü ilk basta biraz tirsti fakat daha sonra oda bunu kabul etti.Ertesi gün çantalarimizi,yiyeceklerimizi hazirladik ve erkenden yola çiktik.O gün hava biraz pusluydu ve içimden bir ses bunun tehlikeli olabilecegini söylüyordu.Fakat bunu onlara söylemedim ve yolumuza devam ettik ve yolda giderken etrafta bol bol koyu,inek,keçi,tavuk gibi hayvanlarin kemikleriyle karsilasiyorduk ben biraz daha korkmustum ve nerdeyse aglamak üzereydim.en sonunda oradaki eve vardik ve içeri girdik içerde anlamadigimiz diller yazilar falan vardi ve penceresi oldugu halde içerisi karanlikti içeride anlayamadigimiz çok degisik cisimler vardi etrafta taslarin içerisinde sular falan vardi.Ve döner biçagi gibi kocaman ama paslanacak kadar eski birkaç biçak vardi birden Ismet degisiverdi sanki biz kormaya baslamisken o gülüyordu.Kendi kendine oynasirken taslardaki suyu üstüne döktü ve bir biçagi eline alip oynamaya basladi bir anda biçakla oynarken biçakla parmagini kesti ben çok korkmustum aglamaya basladim çünkü bir anda Yusuf da degismis sanki çildirmis gibi oldu bu arada Ismetin parmagi çok feçi bir sekilde kaniyordu.Daha sonra kostum kostum sanki bir sey beni kovaliyor gibiydi ve annemin dürtmesiyle uyandim bana gece boyunca döndügümü,agladigimi tepindigimi söyledi.Kahvaltida Yusufla konusmaya basladim rüya mi anlattim ve belki inanmayacaksiniz ama bana tepedeki evi nerden bildigimi sordu.Daha sonra disari çiktik ve Ismeti gördük parmagi sariliydi...

Ben öldüm galiba!
Mezbahadan et taşıyan bir tırın sabahın erken saatlerinde yüklenip bir an önce yola çıkması gerekiyormuş. Işe sabahın kör vakti gelen işçiler, tırı yüklemeye başlamışlar. Alelacele işi bitirmişler. Tırın şoförü arkadaki soğuk hava deposunun kapısı kapatılır kapatılmaz yola çıkmış. Ancak son eti çengele takmaya uğraşan işçinin içeride kaldığını kimse farketmemiş. Uyku sersemi olan işçi de başına gelen korkunç şeyi, ancak tır hareket edince farkedebilmiş. Tır hiç durmadan 8 saat yol alacağindan, arkadaşları kaybolduğunu farketmezlerse donarak öleceği kesinmis.

Bir süre duvarları yumruklamış ama sesini duyuramayacağını biliyormuş. Bir süre sonra üşümeye başladığından hareketleri yavaşlamış ve bir kenara çöküp ölümü beklemeye başlamış. Oturup kaçınılmaz sonunu beklemeye başlamış ve cebinden çıkardığı kağıt kaleme yazmaya başlamış. 1. saat: çok üşüyorum; 2. saat: her yerim uyuşuyor; 3. saat: ayaklarımı hissetmiyorum; 4. saat: donarak ölmek istemiyorum, kalemi tutucak gücüm kalmadı, ellerim dondu...

Tır etleri teslim edeceği yere geldiğinde şöförü dondurucunun kapısını açınca içerisinin soğuk olmadığını farketmiş. Sabah yola çıkarken aceleden dondurucuyu çalıştırmadığını hatırlayan şoför, lanetler okurken köşede büzülmüş yatan işçiyi görmüş. Adamın uyuyakaldığını sanan şoför, işçiyi sarstığı halde uyandıramamış.

Polis olaya el koymuş, şoför tutuklanmış. Bir müddet sonra adli tabip raporunda işçinin ölüm nedeni vücut ısısının hızla düşüşü olduğu açıklanınca temize çıkmış. Meğerse talihsiz işçi psikolojikman ölmüş

Kan Damliyor...

Amerika'da bir baba ve oğlu beraber bir karavan yolcuğuna çıkmışlar. Alternatif bir tatil yapmayı planlıyorlarmış. Belli bir yol güzergahı çizmedikleri için macera olsun diye anayoldan sapıp, dar bir yola girmişler. Bayağı bir yol gittikten sonra çöl gibi bir yere varmışlar. Etrafta in cin top oynuyormuş. Bu sırada adam benzinlerinin azaldığının farkına varmış. Hemen haritayı açıp en yakın yerleşim yerini aramışlar. Karavan bir süre daha gittikten sonra, benzin bittiği için yolda kalmış.

Baba kasabaya gidip benzin alıp geleceğini söylemiş. Ancak çocuk bulundukları yerden hiç hoşlanmamış. Babasına kendisini de götürmesi için yalvarmış. Ancak adam çocuğun onu yavaşlatacağını düşündüğü için, karavanın kapısını kilitleyeceğini ve kısa sürede döneceğini söyleyerek çıkmış. Cep telefonunu da çocuğa bırakmış. Çocuk korku içerisinde beklemeye başlamış. Bir saat geçip babası geri dönmeyince paniğe kapılmış. Bir zaman sonra, karavanın tavanından "pıt pıt pıt" diye sesler gelmeye başlayınca telefona sarılıp, eyalet polisini aramış. On dakika sonra kasaba şerifi karavana ulaşmış. Şerif ve yardımcıları kapıyı kırarak açmışlar. Çocuk dışarıya çıkar çıkmaz babasının kasabaya gittiğini, ama çok geç kaldığını nefes nefese anlatmaya başlamış.

Ama şerif çocuğa bakacağına karavanın altında durduğu ağaca bakıyormuş. Sonra yardımcısına "Çocuğu buradan uzaklaştırın" deyince, çocuk arkasını dönüp ağaca bakmış ve düşüp bayılmış. Meğer karavanın üzerine pıt pıt diye damlayan, ağacın dalına asılmış olan babasının kafasız cesedinden akan kanın sesiymiş

Öncelikle diyeyimki yorumu kotu olanlar lutfen yorum yazmasınlar

İstanbulda bi çocuk dogumgunupartısı verecekmiş.İlk olarak hazırlıkla annesine yaptırtıktan sonra en sevdiği 2 arkadaşını evine davet etmiş.Ondan sonra annesin komşuya gitmesini ve part bittikten sonra gelmesini solemiş.Daha sonra 2 arkadaşı eve gelmişler.Fakat hiç konusmuyorlarmış.Bunu Goren çocuk biras şaşırmış daha sonra demiş biz 3 muz ilk olarak çay içelim ondan sonra diğer arkadaşları çağırıp part ye başlarıs demiş.Çocuk çayları getirmiş fakat şekerleri unuttum diyerek mutfağa tekrar gitmiş mutfağa girerken arkadaşlarının çayları tırknaları ile karıştırdıgını gormus.Cocuk bundan çok korkmus tam o sırada kapı çalmış.Kapıyı açmaya gitmiş.Kapıyı açtıgında abisi gormus.Abisine abi abi içirde arkadaşlarımın tırnakları cok uzun ve hiç konusmuolar demiş.Abiside tırnaklarını gostererek bu kadar mı demiş.Cocuk o anda bayılmış.Aradan 2 saat geçtikten sonra cocuk ayılmış ve etrafında annesi ve diğer komşuları gormus.Çocuğa nie bayıldın demişler.Cocukta hiç birşey hatırlamadıgını solemiş...!
~ßurju~(tRunju)
Admin
Admin
~ßurju~(tRunju)

Kadın
Lakap : burjuvaa xD
ruh hali : bir kaç tane hikayede benden Kimses10
tuttuğu takım : bir kaç tane hikayede benden 1447
seviye : bir kaç tane hikayede benden Yarbay7wn
uyarı :
müzik türü : bir kaç tane hikayede benden Rockkj4
Sınıf : bir kaç tane hikayede benden 8adt0

MesajKonu: Geri: bir kaç tane hikayede benden   bir kaç tane hikayede benden I_icon_minitimeSalı Ağus. 26, 2008 3:31 pm

enteresann... sokk paylaşımın güsell saol... gözkırp
https://incisener.yetkin-forum.com
BANLI (mert_alpay)
Admin
Admin
BANLI (mert_alpay)

Erkek
uyarı :

MesajKonu: Geri: bir kaç tane hikayede benden   bir kaç tane hikayede benden I_icon_minitimeSalı Ağus. 26, 2008 6:29 pm

sizde saolun beni sizler yarattınızz :D :D :D lool lool yuppi
~ßurju~(tRunju)
Admin
Admin
~ßurju~(tRunju)

Kadın
Lakap : burjuvaa xD
ruh hali : bir kaç tane hikayede benden Kimses10
seviye : bir kaç tane hikayede benden Yarbay7wn
uyarı :

MesajKonu: Geri: bir kaç tane hikayede benden   bir kaç tane hikayede benden I_icon_minitimeÇarş. Ağus. 27, 2008 6:43 pm

havalara grme hmen :D
https://incisener.yetkin-forum.com
xxYaqmuRxx
Admin
Admin
xxYaqmuRxx

Kadın
İş/Hobiler : SBS:)
Lakap : bıdık-cimcime
ruh hali : bir kaç tane hikayede benden Dagini10
uyarı :

MesajKonu: Geri: bir kaç tane hikayede benden   bir kaç tane hikayede benden I_icon_minitimePerş. Ağus. 28, 2008 11:31 am

evet..paylaşım için sağol..Smile :D
BANLI (mert_alpay)
Admin
Admin
BANLI (mert_alpay)

Erkek
uyarı :

MesajKonu: Geri: bir kaç tane hikayede benden   bir kaç tane hikayede benden I_icon_minitimePerş. Ağus. 28, 2008 11:46 am

sizde saolun
helin
üye
üye

Kadın
İş/Hobiler : müzik dinlemek ve öykü yazmak
Lakap : heloş
ruh hali : bir kaç tane hikayede benden Anlayi10
uyarı :

MesajKonu: Geri: bir kaç tane hikayede benden   bir kaç tane hikayede benden I_icon_minitimeÇarş. Ocak 21, 2009 5:59 pm

paylaşım için saol sonuncu hikaye beni korkuttu Surprised
kübra

kübra

Kadın
İş/Hobiler : tiyatro müzk
Lakap : porselen bebek
ruh hali : bir kaç tane hikayede benden Konusk10
uyarı :

MesajKonu: Geri: bir kaç tane hikayede benden   bir kaç tane hikayede benden I_icon_minitimeÇarş. Ocak 21, 2009 6:51 pm

paylasım için saol :D
xxYaqmuRxx
Admin
Admin
xxYaqmuRxx

Kadın
İş/Hobiler : SBS:)
Lakap : bıdık-cimcime
ruh hali : bir kaç tane hikayede benden Dagini10
uyarı :

MesajKonu: Geri: bir kaç tane hikayede benden   bir kaç tane hikayede benden I_icon_minitimeÇarş. Ocak 21, 2009 7:03 pm

Arkadaşalr madem kendiniz paylaşım yapmıyosunuz bari diğer üyelerimisn paylaşımlarına saygılı olun insan bir yorum yapar(yorum yapanalr için konuşmuyorum) lütfen emeğe saygıı

bir kaç tane hikayede benden
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ali hoca 2 tane resim var
» pickpocket-kork benden